O mnie

Idea bloga chodziła za mną bardzo długo, ale nie potrafiłem doprecyzować na czym się skupić. Prawdopodobnie potrzeba było po prostu czasu, by pomysł dojrzał.
Po 6 latach (od 2012) organizowania wyjazdów w różne miejsca w Polsce ze znajomymi mam pewne doświadczenie co do planowania podróży. Wiem, że irytują mnie stosunkowo słabe atrakcje większości miast oraz brak skupienia na cenach przez blogerów co sprawia, że ewentualne podróże wydają się odległe. TripAdvisor swoje na plus robi, ale jak przychodzi co do czego to się okazuje, że szukanie realnie ciekawego miejsca potrafi zająć trochę więcej czasu niż wybór pizzy, a czasu ubywa. Dlatego właśnie podsumowują to poniższe wskazówki.
ZASADY BLOGA
1. Punktem wyjściowym jest Poznań w którym mieszkam;
2. Projekty wycieczek będą zakładały głównie 1-2 dni (weekend). Sporadycznie mogą zdarzać się nieco dłuższe (3-4 dni), a już od wielkiego święta około tygodniowe wpisy;
3. Mam dość zabytków, które są „przeciętne”. Rozumiem, że ten kościół ma bogatą historię, ale wolę doświadczać jednego „WOW!” niż czterech „no spoko”;
4. Każdy wpis będzie miał plus minus określony budżet;
5. W miarę możliwości będę podawał sprawdzone miejsca noclegowe – w tym zakresie w Polsce królują Janusze byznesu co sprawia, że szukanie noclegu jest udręką!
Jeśli podzielacie moje opinie co do podróży w Polsce to zapraszam do Wpisów lub Kategorii, by przejść do konkretów. Przyjemnego wyboru przygody!
A jeśli chcielibyście postawić mi piwo za moją pracę możecie to zrobić tutaj: Wsparcie autora. Dziękuję!