Przewodnik – Poznań na weekend!

Myślałeś nad wizytą w Poznaniu, ale nie chce się za bardzo usiąść do listy z Trip Advisora, by przebić się przez listę mniej i bardziej ciekawych miejsc, dziesiątki komentarzy i odwlekasz wycieczkę? A może znalazłeś się przypadkiem w stolicy Wielkopolski i chciałbyś chociaż zobaczyć ją w pigułce? Myślę, że dwa dni wystarczą. Jeden może być trudniejszy więc zalecam zostać na weekend, chwila relaksu nad Wartą nie zaszkodzi.

Mam 26 lat, mieszkam tutaj szósty rok, blog mikroprzygoda.com prowadzę od roku i lubię konkrety więc przygotowałem dla Was ten dokładny przewodnik po Poznaniu na weekend. Byś nie musiał wertować grubych przewodników, a jednocześnie zobaczył najlepsze strony Miasta Stołecznego Poznań okiem osoby, która jest tutaj na co dzień, a nie tylko oficjalnych punktów urzędu miasta. Jeśli chciałbyś postawić mi piwo zajrzyj na stronę Wesprzyj autora, a teraz – baw się dobrze i korzystaj z tego opracowania, przyjemności!

Jak zdobyć przewodnik:

Mam nadzieję, że ten przewodnik będzie używany jak najwięcej i przyda Wam się podczas pobytu w stolicy Wielkopolski. Starałem się zawrzeć najważniejsze informacje, które opowiedziałbym swoim przyjaciołom, bez zarzucenia ich datami czy archaicznymi nazwami, a przekazując rzeczy, które mogą pozostać w pamięci. By każda podróż, nawet ta relatywnie bliska i krótka do miasta, dosłownie jak mikroprzygoda, była w rezultacie wartością dodaną do naszej wiedzy, ciekawości świata i pozytywnych emocji. Do zobaczenia!

 

Dodaj komentarz